Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Gardaland

Gardaland je zábavní park, který vznikl v roce 1975. Na své si zde přijdou všichni milovníci horských drah, obřích kolotočů, atrakcí, které znáte jen z filmů, ale i malé děti. V Gardalandu naleznete desítky nejrůznějších atrakcí, obchodů, kin a představení.

Co nejzajímavějšího můžete v Gardalandu čekat? Jen ve stručnosti, v roce 2011 přibyla horská dráha zvaná Raptor. Vstup je povolen až od 15ti let. Asi vědí proč, dráha se totiž místy řítí až 130 km/h. V roce 2015 pak Oblivion - The Black hole, netradiční horská dráha. gardalandBlue tornado bylo sesazeno právě "Raptorem" v soutěži o nejrychlejší atrakci, jeho rychlost je 110 km/h. Magic mountain je klasickou horskou dráhou. Do kategorie "adventures" pak spadá plavba podzemní řekou na lodích The Pirrates a Jungle rapids, na kterých budete plout po rozbouřené řece. Step by Step atrakci snad nemusím nikomu připomínat, na malých lodičkách sjedete prudký vodopád. Sequoia Adventure- netypická a zábavná horská dráha na motivy Indiana Jonese. Téměř celou dobu jízdy je návštěvník hlavou dolů. Ve Space vertigo zažijete pocit beztíže. Fantasy kingdom je obrovská část Gardalandu, věnovaná pouze dětem, kolotoče, horské dráhy, autíčka, letadla atp. Mammut je jednou z nejdelších rodinných horských drah v Evropě. Je postavena na motivy filmu Doba ledová. Magic house jegardaland podzemní atrakce, která leč nevypadá, je velmi záludná, jako na jediné se mi udělalo špatně. V komplexu naleznete dvě 4D kina. V atrakci Rammes se vydáte s pistolí v ruce na důležitou misy do Egypta. Colorado boat jsou "vydlabané kmeny", na kterých sjíždíte divokou řeku. Nechybí ani strašidelný dům. To vše a mnoho dalšího přijde v sezoně na cca 45 € (2022) na celý den. V ceně vstupenky je neomezený počet návštěv jednotlivých atrakcí. Avšak pozor, v sezoně bývá skutečně plno (někdy i 15 000 lidí navštíví Gardaland za den), při mé návštěvě jsme sice stihli všechny atrakce pouze jednou a ke konci jsme museli popobíhat. Někdy čekáte i půl hodiny než se na vás dostane řada. Parkovat se dá na obrovském parkovišti hned u parku (6 €/ den). Park otevírá v 10:00 a zavírá ve 23:00 ( v sezoně).

Raptor


Sport na lago di Garda

Odkazy

windsurfing
windsurfing club Velké Dářko

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, Funtandem-tandemové seskoky, Biketrip cyklotrasy, Letní dovolená Itálie, Letní dovolená u moře, Dovolená Rhodos, Na vrchol, Stany, spacáky, samonafukovací karimatky, Hory, cesty, fotky, sny, Dálky, Ubytování Alpy, Dovolená a zájezdy, Kurzy paraglidingu, ubytování Budapešť, Korsika - CK IBIS, netsport.cz, Víkendové pobyty v Čechách, sportcz.cz, CK Sindibad, dovolená Chorvatsko, dovolená Bulharsko, dovolenka za najnižšie ceny, Vaša vysnívaná dovolenka v Chorvátsku za Last minute ceny, Ubytování Livigno, odkazy